دسترسی سریع
دسترسی سریع

 افتتاحیه کانون شکوفایی خلاقیت شعبه دانشگاه غیاث الدین جمشید کاشانی زیرنظر پارک علم و فناوری استان قزوین

 
آیین افتتاحیه کانون شکوفایی خلاقیت شعبه دانشگاه غیاث الدین جمشید کاشانی صبح امروز  با حضور جناب اقای مهندس احمدپور فرماندار محترم جناب آقای مهندس کشاورز کلهری شهردار محترم و جمعی از مسئولین  شهرستان آبیک، رئیس محترم پارک علم و فناوری استان قزوین جناب آقای دکتر مافی و ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر آسرایی و معاونین محترم دانشگاه، برگزار شد.
🔹️در این مراسم  جناب آقای دکتر آسرایی ضمن عرض خوش آمدگویی به پتانسیل علمی و پژوهشی دانشگاه و امکانات و زیرساخت های موجود و حضور هیئت علمی، اساتید و دانشجویان فعال و علاقمند به حوزه ی کارآفرینی و ایده پردازی اشاره کرد. 

 
         

در ادامه جناب آقای دکتر مافی رییس محترم پارک علم و فناوری استان قزوین به تشریح فعالیت های در حال انجام در پارک و مراکز رشد استان اشاره کرد و اذعان داشت شهرستان آبیک به جهت موقعیت صنعتی و قرار گرفتن در میان چندین شهرک صنعتی مکان بسیار مناسبی جهت راه اندازی کانون شکوفایی خلاقیت و حمایت از ایده های نوآور و کاربردی جهت حل مشکلات صنایع مختلف است.
 
 

جناب آقای مهندس احمدپور نیز در ادامه اشاره داشتن به این موضوع که، شهرستان آبیک در کنار حوزه های صنعتی و کشاورزی، خوشبختانه در حوزه فرهنگی و علمی نیز با استقرار دانشگاهها و موسسات آموزشی، رشد چشمگیری داشته است  و در این میان دانشگاه غیاث الدین جمشید کاشانی همیشه در عرصه های علمی و پژوهشی پیشرو بوده است.

استقرار این کانون با هدف حمایت از ایده های نوآورانه دانش بنیان در کنار صنعت و کشاورزی و به طور ویژه واحدهای صنعتی دانش بنیان شهرستان مثلث علمی، فرهنگی و تولیدی بسیار حائز اهمیت را تشکیل خواهد داد که به شتاب قطار توسعه شهرستان کمک بزرگی خواهد کرد.

در پایان مراسم پس از برگزاری آیین افتتاح توسط فرماندار محترم، از واحدهای کانون خلاقیت شکوفایی و اتاق زنده یاد پروفسور مریم میرزاخانی بازدید به عمل آمد.