دسترسی سریع
دسترسی سریع
گروه خبري : پیام ها و اطلاعیه ها
تاريخ انتشار : 18خرداد ماه، سه شنبه
كد :34

✅✅ اطلاعيه آزمون آنلاین

به اطلاع كليه دانشجويان عزيز *متقاضي برگزاري امتحان آنلاين كه تسويه حساب مالي خود را انجام داده اند*، مي رساند كه از روز شنبه مورخ ۹۹/۳/۲۴ ساعت ۸ صبح مي توانند بر اساس نام كاربري و كلمه عبور ( مطابق تعريف زير👇)  وارد سامانه آزمون شوند و بر اساس راهنماي بارگذاري شده در كانال و سايت دانشگاه، مرتبط با نحوه استفاده دانشجويان عزيز از سامانه، آمادگي هاي لازم براي شركت در امتحانات نيمسال جاري را كسب نمايند.

- *نام کاربری*: شماره ملی
- *رمز ورود*: شماره آخرین فیش واریزی که مطابق عکس پیوست در پرتال دانشجویان در قسمت کارنامه مالی قرار داده شده است

->لینک ورود به سامانه آزمون آنلاین

آموزش تغییر سایز عکس جهت رفع مشکل آپلود عکس در سامانه آزمون آنلاین( نسخه ویندوز)
آموزش تغییر سایز عکس جهت رفع مشکل آپلود عکس در سامانه آزمون آنلاین( مخصوص گوشی های اندروید)
فیلم آموزشی سامانه برگزاری امتحانات آنلاین، ویژه دانشجویان 
🔴 اطلاعيه امتحان

به اطلاع كليه دانشجويان عزيز مي رساند با توجه به مشکل پیش آمده در سامانه آزمون آنلاين، امتحانات  مجازی روز اول(99/04/01) هر 3 سانس و روز دوم (99/04/02) هر 3 سانس به ترتيب  در تاریخ های 99/04/17 (روز اول ) و 99/04/18 ( روز دوم) برگزار میشوند.
 
 نکات مهمی که باید در امتحانات مجازی به آنها دقت شود: 
       
١) دانشجويان صرفا در صورت تسويه حساب مالي مي توانند در آزمون آنلاين شركت كنند. لذا حضور آنها در سامانه آزمون به عنوان حضور در جلسه امتحان ثبت مي شود و در غير اين صورت ، عدم حضور در سامانه آزمون و تلاش براي شركت در امتحان از روش های غير متعارف، غيبت امتحاني تلقي مي شود. 

٢)حتما پاسخ ها در تایم امتحان ارسال شود، پس از اتمام زمان امتحان هیچ پاسخی از هيچ كانالي ( ايميل براي استاد محترم درس يا براي كارشناسان محترم آموزش)  پذیرفته نمیشود.

٣) اساتيد محترم توجه فرمايند كه صرفا پاسخ نامه هاي بارگذاري شده در سامانه، معتبر است و نياز به تصحيح دارد و هيچ كانال قابل قبول ديگري براي ارائه پاسخ نامه به استاد محترم وجود ندارد.

۴) تمامی پاسخ ها باید در سامانه بارگذاري شوند و هیچ وجه پاسخی در تلگرام ،واتس آپ یا ایمیل پذیرفته نمیشود.

۵) قبل از پایان امتحان حتما گزینه اتمام امتحان را بزنید در غیراینصورت پاسخ های شما ثبت نخواهد شد
 
۶)دانشجویان میبایست روز قبل از شروع امتحان بر اساس نام كاربري و كلمه عبور ( مطابق تعريف زير👇)  وارد سامانه آزمون شوند و بر اساس راهنماي بارگذاري شده در كانال و سايت دانشگاه، مرتبط با نحوه استفاده دانشجويان عزيز از سامانه، آمادگي هاي لازم براي شركت در امتحانات نيمسال جاري را كسب نمايند. قبل از ورود رمز عبور و پسورد در سامانه آزمون، کیبورد خود را از نقطه نظر فارسی و انگلیسی بودن، هم چنين بزرگ و کوچک بودن حروف چك فرمايند.
- *نام کاربری*: شماره ملی
- *رمز ورود*: شماره آخرین فیش واریزی که در کارنامه مالی قرار داده شده است.

۷)كليه دانشجويان عزيز توجه فرمايند كه قوانين امتحان مجازي مانند امتحان حضوري به شرح زير است؛

۷/۱- دانشجوياني كه وارد سامانه امتحان مجازی مي شوند، ولي اتمام آزمون را نزده و پاسخی هم ارسال نمي كنند، اين كار آنها به منزله ارائه برگه سفيد تلقي می شوند. 

۷/۲- دانشجویانی که وارد سامانه امتحان مجازی مي شوند و اتمام آزمون را هم مي زنند ولی پاسخی بارگذاري نمي كنند، اين اقدام آنها مجددا به منزله ارائه برگه سفيد تلقي می شود. 

۷/۳- دانشجوياني كه در تايم امتحان خود، اصلا وارد سامانه نمي شوند ، غيبت امتحاني براي آنها لحاظ مي شود.

۷/۴- با توجه به اینکه زمان ورود به هر آزمون در اختیار دانشجو می باشد، لذا دانشجویان موظف هستند در مدت زمان مشخص شده برای هر آزمون به سوالات پاسخ دهند و مدیریت زمان بر عهده دانشجو میباشد.   
                                      
۸)از كليه دانشجويان عزيز درخواست مي شود به منظور **مديريت زمان آزمون **به نكات زير توجه فرمايند:

۸/۱- پاسخ هر سوال را بلافاصله پس از اتمام پاسخ، *به طور جداگانه* بارگذاری فرمايند.(در بارگذاري تصوير پاسخ،  طبق توضیحات قبلی، حجم آن را تا حد امكان كاهش دهيد)

۸/۲- پس از پاسخگويي به همه سوالات ،برای اتمام آزمون حتما می بایستی دکمه ثبت همه پاسخ ها و اتمام آزمون را بزنيد

۹)در صورت بروز هرگونه مشکل با ID هاي  تلگرام و شماره تماس های زیر با ما در ارتباط باشید.

خانم خیل نژاد
Jku_E_learning    (02832881200-8-249)@

آقای فلاح
Virtual_education_admin   (02832881200-8-242)@
 
♦️دانشجویانی که در زمان برگزاری آزمون موفق نشدند پاسخ های خود را در سامانه بارگذاری کنند، اطلاعات خود را به طور دقیق و بدون هیچ گونه توضیحات اضافه به همراه پاسخ ها نهایتا تا 30دقیقه بعداز زمان آزمون، فقط و فقط به آی دی زیر ارسال نمایند.
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
Pasokhname_jku@
🔷فقط اطلاعات زیر به همراه پاسخ ها ارسال شود:
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
🔸نام-نام خانوادگی 
🔸شماره دانشجویی
🔸تاریخ و ساعت آزمون
🔸نام درس
🔸نام استاد


لازم به ذكر است كه بدون دريافت كد كاربري و كلمه عبور، امكان ورود به سامانه وجود ندارد و دريافت دو مورد مذكور، منوط به انجام تسويه حساب مالي دانشجو مي باشد. آخرين مهلت تسويه حساب دانشجويان عزيز و به تبع آن تعريف كد كاربري و كلمه عبور براي آنها، ٢٥ خرداد ماه مي باشد.
درصورت وجود هر گونه مشکل و سوال‌در زمینه کلاس ها و آزمون های آنلاین میتوانید از طریق آیدی های زیر برای حل مشکل و ‌پاسخ سوال خود اقدام نمایید.
 
  به اطلاع كليه اساتيد گرامي و دانشجويان عزيز  می رساند، با استناد به نتايج به دست آمده از  نظر سنجی انجام شده در خصوص نحوه برگزاري امتحانات نيمسال جاري، *امتحانات اين نيمسال  به هر دو صورت مجازی و حضوری*  به شرح زير برگزار مي شود:

-دانشجوياني كه گزينه امتحان مجازي را انتخاب كرده اند، همه امتحانات اين نيمسال براي آنها به صورت مجازي خواهد بود. **کد شناسه دریافت شده از امور مالی تا تاريخ ٢٠ خرداد، به عنوان کد کاربری اين دانشجويان تعريف مي شود*. *بديهي است كه بدون تعريف كد كاربری، امكان حضور در جلسه امتحان وجود ندارد.

- دانشجوياني كه گزينه امتحان حضوري را انتخاب كرده اند، همه امتحانات اين نيمسال براي آنها به صورت حضوري خواهد بود.* در صورت انجام تسويه مالي، كارت آزمون اين دانشجويان تا تاريخ ٢٠ خرداد در پروفايل آنها قرار داده مي شود. *

- دانشجوياني  که تا کنون در نظر سنجی شرکت ننموده اند پیرو اطلاعیه قبلی مورخ ۳/۱۳ به صورت خودكار،  امتحان مجازی برای آنها *در نظر گرفته میشود*

🔴* نمره ارزشيابي ترم جاري پيرو مصوبه هيات رئيسه براي همه مقاطع شامل تقسيم بندي زير مي باشد:*
- ٢ نمره مربوط به حضور و فعاليت مستمر كلاسي
- ٤ نمره مربوط به تكاليف و پروژه هاي كلاسي كه آخرين مهلت تحويل و ارائه آنها تا ٣٠ تير ماه مي باشد.
- ١٠ نمره، مربوط به امتحان پايان ترم
- ٤ نمره باقيمانده زير نظر كميسيون امتحانات دانشگاه مي باشد
ساير نكات مربوط به امتحانات اين نيمسال، متعاقبااطلاع رساني مي شود