دسترسی سریع
گروه خبري : پیام ها و اطلاعیه ها
تاريخ انتشار : 1 بهمن، دوشنبه
كد :17

قابل توجه کلیه دانشجویان انتقالی موسسه آبا

دانشجویان محترم جهت انجام کلیه امور آموزشی و فارغ التحصیلی به دانشگاه غیاث الدین جمشید کاشانی واحد آموزش و فارغ التحصیلان مراجعه نمایید و از هرگونه مراجعه به سازمان های دیگر خودداری نمایید.
 • به اطلاع کلیه دانشجویان انتقالی آبا می رساند که جهت مشاهده نمرات خود به سایت دانشگاه غیاث الدین جمشید کاشانی _پرتال انتقالی آبا مراجعه کرده و نام کاربری و شناسه عبور را وارد کرده و گزینه ورود به سامانه را زده و سپس به قسمت کارنامه ترمی مراجعه نمایند.
  ***نام کاربری و رمز عبور همان نام کاربری و رمز عبور سابق می باشد.
 • ضمن تبریک بابت  کسب مجوز رشته های جدید دانشگاه و همچنین آرزوی موفقیت برای شما عزیزان به اطلاع میرساند: با توجه به مذاکرات انجام شده با وزارت علوم تحقیقات و فناوری و مساعدت های انجام شده مقرر شد دانشجویانی که وضعیت تحصیلی آنها تاکنون نامشخص بوده جهت تشکیل پرونده اولیه و اعلام گزارش به وزارت علوم به واحد آموزش دانشگاه مراجعه نمایند.
 • بدين وسيله به اطلاع كليه عزيزاني كه وضعيت ادامه تحصيل آنها نامشخص بوده مي رساند كه اين عزيزان مي توانند از روز يكشنبه ٢٧ آبان ماه براي ادامه كار خود فرآيند زير را دنبال كنند:
  ١- ابتدا براي احراز هويت و تشكيل پرونده به واحد آموزش ( طبقه همكف) مراجعه فرمايند.
  ٢- براي انجام ثبت نام اوليه به واحد مالي ( طبقه اول) مراجعه فرمايند.
  ٣- جهت اخذ واحدهاي هاي باقيمانده از تاريخ ٣٠ آبان ماه به واحد آموزش ( طبقه همكف) مراجعه فرمايند.
 • دانشجویان محترم جهت پیگیری امور خود به دانشگاه غیاث الدین جمشید کاشانی در  روزهای یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه مراجعه فرمایید در روزهای دیگر از پاسخگویی معذوریم.
 • دانشجویانی که با آقای رضوانی و ساير اساتيد، درس اخذ نموده ولی نمره آن درس در كارنامه دانشجو تاكنون وارد نشده است می بایست مجدد دروس مذکور را در ترم جاری اخذ كرده و امتحان دهند.
 • دانشجویان مجاز که تاکنون نسبت به تعیین وضعیت تحصیلی خود اقدام نکرده اند می بایست تا 97/08/30 مراجعه نمایند در غیر این صورت حکم عدم مراجعه صادر می شود.
 • اساتيد پايان نامه همه دانشجويان ارشد در حال تحصيل، بايد داراي مدرك دكتري باشند. لذا دانشجويان ارشد مجاز كه در ترم ٩٧١ واحد پايان نامه خود را تمديد كرده اند و اساتيد پايان نامه آنها داراي مدرك دكتري تخصصي نيستند، در ترم ٩٧١ بايد تحت نظارت مدير گروه مربوطه، استاد راهنماي خود را تغيير داده و در صورت نياز پروپوزال خود را نيز ويرايش نمايند.