دسترسی سریع
دسترسی سریع
پذیرش کاردانی پیوسته

بر اساس مصوبه دهمين جلسه شوراي سنجش و پذيرش دانشجو مورخ 1396/11/30پذيرش دانشجو در تمامي رشته­ هاي دوره­ هاي كارداني سال 1397صرفاً بر اساس سوابق تحصيلي (معدل كل ديپلم) صورت خواهد گرفت و برای هیچ یک از رشته­ های امتحانی، آزمون برگزار نخواهد شد.

داوطلبان شركت در اين مرحله از پذيرش، الزاماً بايد داراي گواهينامه پايان تحصيلات در يكي از رشته­ هاي شاخه فني و حرفه ­اي و يا كـاردانش و يـا ديپلم فني و حرفه ­اي دوره چهارساله (نظام قديم) باشند.

ثبت نام و انتخاب رشته منحصراً از طريق پايگـاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی http://www.sanjesh.org انجام مي­پذيرد.
 

ثبت نام مرحله تکمیل ظرفیت در مقطع کاردانی
 

در صورت اعلام و صدور مجوز از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مبنی بر ثبت نام مرحله تکمیل ظرفیت، متقاضیان می­ توانند در این مرحله منحصرا از طریق پايگـاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org ثبت نام نمایند.

  • توضیح اینکه در مرحله تکمیل ظرفیت تمامی رشته های این دانشگاه در مقطع کاردانی صرفا بر اساس سوابق تحصیلی خواهد بود و همه­ متقاضیان اعم از کسانی که در آزمون شرکت کرده اند و یا نکرده اند می­ توانند در این مرحله ثبت نام نمایند.